м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Показники роботи комунальних установ соціального захисту

Сумським міським територіальним центром «Берегиня» здійснюється щоденне обслуговування одиноких та одинокопроживаючих осіб похилого віку та з інвалідністю:

  • 1 679 осіб отримали 2 831 соціальну послугу, вперше на обслуговування взято 121 особу (з початку війни кількість осіб, які обслуговуються терцентром збільшилась на 697 осіб). На дому отримують послуги 788 осіб, яким протягом звітного періоду надано 1 623 соціальних послуги.
  • з відвідувачами відділень терцентру організована та проводиться в он-лайн та оф-лайн режимах інформаційна, освітня та культурно-розвивальна робота, різноманітні конкурси, марафони та вікторини. В рамках програми «Підготовка осіб з інвалідністю до самостійного життя» проведено 10 занять для 56 осіб. Розпочато проведення у спортзалі МЦФЗН «Спорт для всіх» занять «Групи здоров’я»: щопонеділка та щочетверга їх відвідують 14 осіб похилого віку. Всього протягом звітного періоду 63 особи прийняли участь в 37 заходах культурно-виховного спрямування та 34 особи – в 10 майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва.
  • відновлено навчальний процес в оф лайн режимі «Університету третього віку»: проведено 4 заняття на факультетах Комп’ютерних технологій – 1 заняття, Основи роботи зі смартфоном та планшетом – 1 заняття, Група здоров’я – 2 заняття, якими охоплено 28 слухачів.
  • 22 особам, які проходять гемодіаліз, надано послугу «Соціального таксі».
  • організовано роботу щодо надання одиноким пенсіонерам, особам з інвалідністю гуманітарної допомоги: протягом звітного періоду 257 осіб отримали продуктові набори та засоби гігієни (всього з початку війни 1 174 особи отримали 1 778 продуктових наборів).
  • за сприяння терцентру приватними пекарнями в якості благодійної допомоги надано хлібобулочні вироби для 500 осіб з числа вразливих верств населення.

Послуга притулку в Будинку нічного перебування терцентру «Берегиня» щодня надається 43 особам, яким також надано заходи із соціальної інтеграції та реінтеграції, навчання та відновлення трудових та соціальних навичок, 7 осіб отримали фахову психологічну допомогу. За сприяння установи для 42 бездомних осіб проведено два благодійні обіди та їх же забезпечено і продуктами харчування, 22 осіб забезпечено речами та взуттям.

Центром учасників бойових дій протягом тижня надано 116 послуг за 75 зверненнями захисників України та членів їх сімей, серед яких 112 послуг соціальної адаптації 30 учасникам бойових дій (всього з початку року надано 3 385 послуг), юридичних послуг – 4.