м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Новорічні подарунки та казка для дітей пільгових категорій

До новорічних та різдвяних свят діти пільгових категорій, які не відвідують заклади освіти, отримали 303 солодкі новорічні подарунки (загальною вартістю 25 755 грн.). Серед тих, хто отримав солодощі, 198 дітей віком до 14 років із багатодітних сімей, де виховуються четверо і більше дітей, та 105 дітей учасників АТО віком від 2 років до 7 років. Це стало можливим відповідно до програм Сумської міської  територіальної громади «Милосердя» та «Соціальна підтримка захисників України та членів їх сімей».

Враховуючі карантинні обмеження, спрямовані на запобігання поширенню захворюваності, подарунки та вітальні листівки Сумського міського голови представники департаменту соціального захисту населення та КУ «Центр учасників бойових дій» вручали батькам юних сумчан.

Щоб діти могли цікаво і змістовно провести дозвілля, батькам запропонували долучитись до онлайн-перегляду новорічної вистави «Пригоди Грінча у місті Суми». Цікава казка з яскравим танцювальним шоу надала можливість дітям, які не відвідують заклади освіти, долучитися до святкових новорічних заходів. Окрім традиційних побажань від Діда Мороза, з прийдешніми новорічними святами привітав Сумський міський голова, військові, медики, освітяни, працівники галузі культури та волонтери.

Тож ми пропонуємо і всім мешканцям Сумської міської територіальної громади створити святковий настрій своїм дітям та приєднатися до перегляду новорічної вистави «Пригоди Грінча у місті Суми» за посиланням.