м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

26 та 28 серпня відбулися засідання конкурсної комісії з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких буде надаватися фінансова підтримка з бюджету Сумської міської ОТГ наступного року

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради було організовано конкурс із визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка з бюджету Сумської міської ОТГ в 2021 році. Мета конкурсу – задоволення в 2021 році потреб територіальної громади у послугах із денного догляду та соціальної реабілітації осіб, які мають інтелектуальну та фізичну недостатність.

26 та 28 серпня 2020 року відбулися перший і другий етапи конкурсу, на яких було проведено розгляд, оцінку та відкритий захист конкурсної пропозиції громадської організації «Товариство допомоги особам із інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, «Феліцитас» (один проєкт). На відкритому захисті керівник громадської організації презентував проєкт «Надання послуг денного догляду, соціальної реабілітації особам із інвалідністю внаслідок інтелектуальних та фізичних порушень» та ознайомив із перспективами розвитку організації в 2021 році.

Після проведеної в рамках другого етапу індивідуальної оцінки конкурсної пропозиції громадська організація отримала високий бал за показниками виконання програми.