м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Жоден з пільговиків не втратив право на відповідну пільгу із введенням в дію монетизації пільг

На цьому наголосила сьогодні, 12 листопада, під час брифінгу щодо монетизації пільг у Сумській міській раді заступник директора департаменту – начальника управління грошових виплат, компенсацій та надання пільг – Москаленко Наталя.

Як повідомлялося раніше, з 1 жовтня 2019 року в Україні стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі, а саме: готівкова та безготівкова.

«Звертаємо вашу увагу, що не відображення в квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг розміру пільг – не свідчить про те, що пільги не нараховані!» – зазначила Наталя Москаленко.

Також додатково було зазначено, що для здійснення виплати за жовтень місяць поточного року житлової субсидії в готівковій формі 19 775 домогосподарствам профінансовано коштів на суму 13,8 млн. грн. Крім того субсидія в безготівковій формі після 18 числа буде перерахована 237 домогосподарствам на суму 168,5 тис. грн.

Докладніше про монетизацію пільг читайте тут.