м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ОНОВЛЕНО! Про конкурс для громадських об’єднань ветеранів війни та об’єднань осіб з інвалідністю

Попередня інформація:

https://dszn.smr.gov.ua/14022-2/

https://dszn.smr.gov.ua/pro-konkurs-dlya-gromadskih-ob-yednan-osib-z-invalidnistyu/

Оновлення! Від громадської організацієї «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» для участі  в конкурсі надано проект «НАДАННЯ ПОСЛУГ ДЕННОГО ДОГЛЯДУ, СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ, ПСИХІЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ПОРУШЕНЬ».

Громадськими об’єднаннями ветеранів війни для участі  в конкурсі надані наступні конкурсні пропозиції:

«МОСКОВИТІВ ПЕРЕМОЖЕМ! – ВЕТЕРАНІВ ДОСВІД НАМ ПОМОЖЕ» (підготовлений громадською організацію «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми»)

«ЖИВА ПАМ”ЯТЬ ПОКОЛІНЬ – 2023» (підготовлений Сумською міською організацією ветеранів України)

Конкурси проводяться двома етапами. На першому етапі конкурсів, який відбудеться 06.02.2023 о 12:20 за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, членами конкурсних комісій буде індивідуально оцінені конкурсні пропозиції на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням та місцевим програмам.

На другому етапі, який буде проведено 07.02.2023 о 10:20 за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, буде проходити відкритий захист конкурсних пропозицій та індивідуальне оцінювання членами конкурсних комісій поданих проектів та програм. На цьому ж етапі комісіями будуть визначені переможці конкурсів та обсяги фінансування проектів у 2023 році.