м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Звітуємо про виконання програми Сумської міської об’єднаної територіальної громади «Милосердя»

На 2020 рік для виконання заходів програми передбачено 86 млн. грн., профінансовано 22,3 млн. грн., заходами програми охоплено більше 60 тисяч громадян.

З метою соціальної підтримки мешканців Сумської міської об’єднаної територіальної громади надано матеріальної допомоги на 4,1 млн. гривень, зокрема: 3,4 млн. гривень виплачено 237 особам, які опинилися в складних життєвих обставинах; 134 тис. гривень – 2 сім’ям, в яких виховуються онкохворі діти, для придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення; 350 тис. гривень для лікування та вирішення соціально-побутових питань дитини з інвалідністю, яка має рідкісне захворювання; 15 тис. гривень – 3 особам, яким виповнилося 100 і більше років; 124,3 тис. гривень – 111 громадянам, які постраждали внаслідок ЧАЕС І категорії, та 2 дітям з інвалідністю внаслідок ЧАЕС; 16 тис. гривень «чорнобильцям» 1 категорії, які мать 1 групу інвалідності; 40 тис. гривень – Почесним донорам та 16 тис. гривень – 16 членам сімей загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів.

За рахунок коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади проведено виплату щомісячних допомог ветеранам війни та праці, людям похилого віку, особам з інвалідністю та мешканцям Сумської міської ОТГ, які мають певні заслуги перед містом, на 346,6 тис. гривень.

14 дітей з інвалідністю, хворих на фенілкетонурію та на бульозний епідермоліз, кожного місяця отримують 3 тис. гривень для придбання необхідних продуктів харчування та медичних препаратів.

173 Почесних донорів скористалися правом на пільговий проїзд у міському електроавтотранспорті, у зв’язку з чим з бюджету міської ОТГ компенсовано витрати підприємству-перевізнику на суму 67,6 тис. гривень, а транспортною послугою «Соціальне таксі» скористалося 76 осіб на 70,4 тис. гривень.

Надано додаткових пільг по оплаті за житлово-комунальні послуги  14 сім’ям (16 особам) загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів; одному Почесному громадянину міста; 532 Почесним донорам України; 48 сім’ям (65 особам) осіб з інвалідністю по зору 1, 2 групи; 35 сім’ям (99 особам), в яких виховуються онкохворі діти та діти, хворі на спінальну м’язову атрофію; 186 особам з інвалідністю з дитинства 1, 2 групи з діагнозом ДЦП та дітям з інвалідністю з діагнозом ДЦП. Всього на надання даних пільг з міського бюджету профінансовано 819 тис. гривень.