м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Звітуємо про видачу гуманітарної допомоги цукерками діткам-пільговикам

Вже третій день йде видача гуманітарної допомоги дітям пільгової категорії. На жаль, видача допомоги кожного дня призупиняється на певний час через оголошення повітряної тривоги.

Але, за два дні (18-19 жовтня) вже 916 дітей отримали солодощі. Найбільше серед категорій, яким видавалася гуманітарна допомога, це – діти з числа внутрішньо переміщених осіб та діти з інвалідністю.

Приємно було бачити радість в дитячих оченятах. Діти – це щастя, і вони не винні в цій війні. Вони не винні що лихий «сусід» хоче забрати у них дитинство, вони потребують нашої уваги та любові.

Нагадуємо, що  видача цієї гуманітарної допомоги буде здійснюватися до кінця тижня.

Чекаємо батьків дітей чи їх законних представників у департаменті соціального захисту населення по вулиці Харківська, 35 (2-й поверх, актова зала) з 9-00 до 16-00. Відвідувачам, які планують отримати допомогу, переконливо рекомендуємо дотримуватися протиепідемічних вимог та мати із собою оригінали необхідних документів (паспорт, код, свідоцтво про народження дитини, довідка ВПО).

Одночасно Центром учасників бойових дій (вул. Герасима Кондратьєва, 165/71, телефон 050 107 94 53) проводиться видача допомоги дітям загиблих Захисників України та дітям Захисників України, які не відвідують дошкільні навчальні заклади.