м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Звіт про отримання та видачу гуманітарної допомоги

Із початку війни до департаменту соціального захисту населення надійшло 7242 запити від громадян на отримання гуманітарної допомоги, видано 6356 наборів за співпраці з Головним Гуманітарним штабом та Першим Сумським гуманітарним штабом. Зокрема, забезпечувалися одинокі та одинокопроживаючі особи похилого віку, особи з інвалідністю, малозабезпечені та багатодітним сім’ї, одинокі матері, сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, опікуни недієздатних повнолітніх осіб, громадяни, що втратили роботу. Протягом останнього робочого тижня 503 особи отримали гуманітарні набори, надані Першим Сумським гуманітарним штабом.

Департаментом здійснюється видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам від міжнародної організації AVSI (всього отримано 134,3 тони допомоги, це – 7900 наборів). Наразі 7716 осіб отримали продуктові набори (за тиждень – 355).

400 продуктових наборів видано 200 членам сімей загиблих (померлих) Захисників України: по набору від гуманітарно-продовольчої організації World Central Kitchen (надані Першим Сумським гуманітарним штабом) та від міжнародної організації AVSI (надалі, всі члени сімей загиблих чи померлих Захисників України, включаючи і батьків, і дружин, і дітей, будуть забезпечені відповідними наборами).