м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Звертаємо увагу: проведено перерахунок житлової субсидії

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради проведено перерахунок субсидії з березня 2020 року в зв’язку із зменшенням тарифу на послугу «газопостачання» (з 5,005032 грн. за 1 куб. м. на 4,326072 грн. за 1 куб. м.), в результаті чого  зменшився розмір субсидії за березень поточного року.

Детальніше з інформацією про виконаний перерахунок отримувачі житлової субсидії можуть ознайомитися за багатоканальним номером 788-888.

Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій у разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо, розміру внесків/платежів об’єднанню житлові субсидії призначаються протягом трьох місяців з дати такої зміни.

Враховуючи той факт, що організацією ТОВ «Сумигаз Збут» змінено тариф на послугу «газопостачання», мешканці міста, які не скористалися можливістю оформити субсидію і обслуговуються зазначеною організацією, матимуть право звернутись за її призначенням із березня 2020 року протягом квітня – травня 2020 року.