м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Звертаємо увагу фізичних осіб-підприємців на правильність заповнення документів

На сьогодні більше 230 осіб скористалися можливістю подати документи в електронному вигляді для оформлення допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, скориставшись онлайн сервісом на офіційному сайті Мінсоцполітики у розділі «Е – сервіси».

Під час опрацювання надісланих документів працівниками департаменту виявлені недоліки, які унеможливлюють визначення права на призначення  допомоги.

Серед зауважень до документів, які надійшли через «Е-сервіс», є:

– некоректно заповнені реквізити банківської установи для перерахунку соціальної допомоги (необхідно надавати міжнародні номери рахунків, які містять 29 символів);

– реквізити свідоцтва про народження дитини в електронній заяві не співпадають із реквізитами в сканованій копії свідоцтва про народження;

– кількість прикріплених свідоцтв про народження не відповідає кількості дітей, вказаних у заяві;

– не підтверджено інформацію про сплату єдиного соціального внеску за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця;

– не зазначені всі дані, які повинні бути у заяві (адреса реєстрації, контактний номер телефону, паспортні дані заявника, дата народження, громадянство та інше).

Для уникнення таких помилок, рекомендуємо ретельно перевіряти правильність заповнення заяви та наявність усіх документів перед їх відправленням. У разі необхідності пропонуємо звернутись за консультацією на багатоканальний телефон 788-888, додаткові телефони для консультацій –  787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.

Правильність та коректність заповнення документів збереже ваш час та надасть можливість швидше розглянути департаментом надані документи та прийняти відповідні рішення.

Дякуємо за порозуміння!