м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Живи, моя державо!

З нагоди святкування 25-річниці прийняття Конституції України, яка стала реальною й дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства, департаментом соціального захисту населення спільно з Сумською міською організацією ветеранів України в приміщенні МЦ «Романтика» для ветеранів було проведено урочистий захід та святковий обід.

На святі були присутні заступник міського голови Віра Мотречко, представник Міністерства у справах ветеранів Наталія Самойленко, заступник директора департаменту соціального захисту населення Алла Котляр, голови міських об’єднань ветеранів та запрошені ветерани. Зі сцени лунали авторські пісні ветеранів та юних вихованців Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського. Ветеранів вшановували грамотами та подяками, адже саме вони є уособленням мужності, взірцем патріотизму. Люди, які особистим прикладом демонструють відданість своїй державі, її принципам та устрою.

Тому напередодні свята від влади міста лунали слова вдячності цим людям, чиїм покликанням є згуртування захисників Батьківщини, відстоювання їх інтересів, виховання молоді в найкращих традиціях патріотизму.