м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Житлова субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива

Нагадуємо, що житлові субсидії на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначаються у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення. Така субсидія призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. При цьому, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця календарного року.

Розрахунок розміру субсидії виконується на підставі розміру доходу членів домогосподарства за попередній календарний рік.

Виплата готівки проводиться один раз на рік.

Отже, ті, хто не звертався за житловою субсидією в 2022 році, мають право звернутися до 31 грудня за її отриманням.

Документи для призначення субсидії мешканці Сумської міської територіальної громади можуть:

⸺ подати в електронній формі через портал ДІЯ (https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi);

⸺    особисто звернутися до департаменту (вул. Харківська, буд. 35) та до віддаленого робочого місця (вул. Горького, буд. 21)

Більш детальну інформацію та консультації можна отримати через месенджер сторінки департаменту “Соціальний захист міста Сумиу Фейсбук https://www.facebook.com/sumysoczahyst та за телефонами: 788-888, 787-123, 050-407-81-99, 050-407-80-02.

 Також, довідкова інформація розміщується у Телеграм-каналі https://t.me/sumysoczahyst та на сторінці офіційного веб-сайту департаменту https://dszn.smr.gov.ua.

Бланки заяв та зразки їх заповнення розміщені на офіційному веб-сайті департаменту (https://dszn.smr.gov.ua/zrazki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-zhitlovoyi-subsidiyi/).