м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Житлова субсидія для домогосподарств із електроопаленням

У зв’язку з тим, що на електроенергію були встановлені єдині фіксовані ціни, з 1 січня поточного року домогосподарства, які використовують електроенергію для індивідуального опалення і потребують соціальної підтримки, мають можливість звернутися за призначенням житлової субсидії.

Тож, якщо домогосподарство в установленому порядку відключено від централізованого опалення (теплопостачання) і для обігріву приміщення використовуються побутові електроприлади, для розрахунку житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення (30 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період).

Важливо! Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акта обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Нагадуємо, що в зв’язку з продовженням карантину прийом документів від громадян здійснюється в дистанційному режимі.

Додатково зазначаємо, що заяву та декларацію для призначення субсидії можна направити поштовим відправленням на адресу департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради (вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035) або залишити в спеціальній скриньці, яка розташована при вході до адмінбудівлі департаменту (вул. Харківська, 35), дотримуючись при цьому заходів безпеки.

При виникненні запитань при заповненні відповідних документів слід скористатись зразками за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayav-ta-deklaratsij/.

За більш детальною інформацією можна звернутись за багатоканальним телефоном: 788-888, а також за телефонами для консультацій: 787-120, 787-122, 787-123, 050 407-81-99.