м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ЗАПИТУВАЛИ? ВІДПОВІДАЄМО!

На який рахунок можна отримати грошову компенсацію «пакунку малюка»?

Відповідь:

Надання грошової компенсації передбачає перерахування коштів батькам, у яких народилася дитина (в разі їх відсутності: патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам новонародженої дитини) на поточний рахунок із спеціальним режимом використання.

Для того, щоб отримати грошову компенсацію натуральної допомоги «пакунок малюка» батькам необхідно оформити спеціальний рахунок у відділенні АТ КБ «ПриватБанку». Кошти будуть зараховані тільки на цей рахунок. На рахунки, відкриті в інших банківських установах, чи на інші рахунки (поточні, пенсійні, соціальні тощо) грошова компенсація не виплачується.

Чи впливатиме 1 000 грн., отримана за вакцинацію, на призначення субсидії?

Відповідь:

Оскільки ця виплата є одноразовою, вона не зменшує розмір житлової субсидії та як дохід не буде враховуватися під час її розрахунку.

Якщо ж у громадянина відсутній дохід, а лише є виплата 1 000 грн. за програмою «єПідтримка» за проходження вакцинації – він не отримає субсидію. Щоб претендувати на житлову субсидію працездатні повнолітні громадяни обов’язково повинні перебувати на обліку в центрі зайнятості як особи, що шукають роботу або перебувати у трудових відносинах, надавати соціальні послуги чи мати інші обставини, передбачені законодавством.