м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Забезпечення твердим паливом та скрапленим газом пільговиків

Звертаємо увагу на те, що громадянам, які отримували пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2019 році, необхідно звернутися у 2020 році до департаменту соціального захисту населення із заявою та довідкою про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Для забезпечення пільгової категорії населення у поточному році призначаються пільги на тверде паливо та скраплений газ із застосуванням установлених граничних показників вартості:

  • твердого палива – 2746,74 грн. за одну тонну;
  • скрапленого газу – 274,67 грн. за один балон.

Розмір виплачених коштів буде залежати від відсотка, на який  особа має право на пільгу.

Важливо знати! Якщо в 2020 році відбулося підключення житла пільговика до системи газо-, тепло-, електропостачання для його опалення, отримані ним кошти готівкою на придбання твердого палива і скрапленого газу не повертаються. Пільги з оплати послуг газо-, тепло-, електропостачання для опалення житла будуть надаватися з наступного бюджетного періоду, тобто з початку 2021 року.

При зміні будь-якого іншого виду опалення житла на пічне опалення протягом року, пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються виходячи з кількості місяців, що залишилися до кінця року.

Увага! У разі призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ пільги в готівковій формі не нараховуються. Пільговики мають право вибору: або пільга, або субсидія.

У період дії карантинних заходів подати документи до департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради можна поштою (40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35) або через електронні сервіси (person.dszn@smr.gov.ua; dszn@smr.gov.ua; dszn@smr.gov.ua ).

Усі пільговики, які звернуться до департаменту, зможуть залишити документи у спеціальних скриньках, які розташовані при вході в адмінбудівлю по вулиці Харківcька, 35.

Звернутись за консультацією щодо призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу можна на багатоканальний телефон 788-888.