м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

З прийдешніми Новорічними святами!

Новорічні та Різвяні свята – це самі довгоочікувані, світлі та улюблені з дитинства дні, з якими пов’язані найтепліші спогади та найкращі сподівання.

2021 рік був складним і неоднозначним. Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, новий життєвий і професійний досвід, були й складнощі, але й перемоги, виникали проблеми, які разом ми успішно долали. Своєю наполегливою роботою всі ми робили усе, аби мешканцям нашої громади було затишно та комфортно.

Дякуємо усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю вносив вклад у соціальний захист громадян, хто забезпечував життєдіяльність громади у всіх інших сферах. Із сподіваннями дивимося у рік прийдешній, що буде він ще більш успішним і радуватиме нас новими здобутками  і звершеннями.

Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай усе те, що ви загадаєте в новорічну ніч, обов’язково реалізується у найближчому майбутньому. Нехай Новий рік прийде до кожної оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, а світло новорічних вогнів зігріває ваші душі.

Веселих та радісних свят!