м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

З добром у серці

5 грудня Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. У сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року.

З нагоди свята Сумська міська організація ветеранів України зібрала у Будинку ветеранів разом тих, кому небайдужі проблеми людей поважного
віку – активних волонтерів організації.

Під час зустрічі зібранню було презентовано книгу одного з членів організації Анатолія БЛИЗНЮКА «Волонтерство Сумщини: пошуки і здобутки», в якій узагальнено теоретичний і практичний досвід волонтерської роботи молоді з ветеранами війни, захисниками України, особами з інвалідністю, іншими соціально незахищеними верствами населення.

До заходу долучились і представники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради. За багаторічну волонтерську діяльність, активну громадську позицію, небайдужість, чуйність та відданість справі грамотами директора департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради були відзначені Зінаїда БІЛАН та Ольга ГЛУШАК.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі.

Нехай ваше добро повертається до вас сторицею!