м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

З Днем партизанської слави!

22 вересня ми вшановуємо подвиг партизанів та підпільників, які в період Другої світової війни пройшли крізь найскладніші випробування й відстояли право людей на свободу.

Відзначення цього свята є визнанням неоціненного внеску в велику Перемогу над фашизмом. Мужність і відвага учасників партизанського й підпільного руху є взірцем стійкості і самопожертви у відстоюванні незалежності нашої держави, добрим прикладом для виховання молодого покоління. Їх сила духу і патріотизм надихають нащадків, які сьогодні продовжують героїчну боротьбу на сході України задля збереження її територіальної цілісності. Саме це є запорукою нашої непереможності, дає впевненість у тому, що наш народ – незламний і сильний духом!

Тож, шановні ветерани, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня партизанської слави України! Бажаємо всім вам та вашим близьким міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії!

На жаль, час невблаганний, і учасників партизанського й підпільного руху з кожним днем стає все менше. На сьогодні в Сумах таких ветеранів залишилось лише четверо. Міська влада завжди охоплює увагою і турботою шановних містян. За рахунок міського бюджету ветеранам-партизанам виплачується щомісячна стипендія в розмірі прожиткового мінімуму. А з нагоди Дня партизанської слави захисникам-ветеранам було виплачено матеріальну допомогу в розмірі 1 тисяча гривень.