м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

З 1 вересня всі грошові допомоги (субсидії, соціальні допомоги та компенсації) виплачуватимуться лише на банківські рахунки

З 1 вересня 2021 року всі види соціальних грошових допомог та субсидій, які надаються департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради, виплачуватимуться лише через поточні рахунки в уповноважених банках.

Таке рішення прийнято Урядом 29.03.2021, а також запроваджено конкурсний відбір надавачів послуг із доставки соціальних грошових допомог за місцем проживання одержувачів. 

Можливість адресної доставки соціальних виплат залишиться лише в наступних категорій громадян:

  • людей з інвалідністю І групи,
  • осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду,
  • осіб, які досягли 80-річного віку,
  • одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Зазначені особи можуть обрати між адресною доставкою компанією, яка буде відібрана на конкурсі, та банківським рахунком.

У разі, якщо до 1 вересня отримувач виплат не матиме банківського рахунку, його буде відкрито за зверненням департаменту. 

Змінити установу уповноваженого банку можна в будь-який момент, або ж – при подачі заяв на призначення грошових виплат при поточних зверненнях та на наступний термін!

Для своєчасного нарахування виплат найбільш зручним для отримувача способом, просимо до 01.09.2021 надати до департаменту реквізити рахунків, відкритих у банківських установах.

Бланки заяв на зміну банківських реквізитів: (http://surl.li/tqog);

Подати документи можна будь-яким способом, зазначеним в інформації за посиланням: (https://dszn.smr.gov.ua/kontaktna-informatsiya/) (http://surl.li/tqyk)

Телефони для консультацій: багатоканальний- 788-888, 787-122, 787-123, 050-407-81-99, 050-407-80-02.