м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Якщо субсидіант заборгував за оплату послуг, чи буде припинено субсидію?

Нормативними документами визначено, шо громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.

Надання призначеної житлової субсидії припиняється за поданням управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг у разі, коли домогосподарству припинено надання житлово-комунальної послуги (послуг) внаслідок того, що громадянин має заборгованість за житлово-комунальні послуги. Припинення субсидії відбувається з місяця, що настає за місяцем, в якому ограни соціального захисту отримали таке подання.

У травні 2020 року департамент буде самостійно проводити розрахунок субсидії на наступний період, тому, на підставі інформації від організацій-надавачів послуг про наявність заборгованості з оплати послуг у розмірі більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340,00 грн.), субсидія таким домогосподарствам на наступний термін призначатися не буде.

Положення про порядок призначення житлових субсидій https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF#Text