м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Якщо на 1 червня у пільговика залишились невикористані кошти

Звертаємо вашу увагу, що після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати пільг, відображені на облікових записах пільговиків, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ «Ощадбанк» (відповідно до пунктів 9 та 13 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу в грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373). Про це АТ «Ощадбанк» інформує пільговика у вигляді СМС-повідомлення (в разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика) або інформаційного повідомлення через електронні засоби зв’язку.

Якщо в пільговика відсутній відкритий рахунок в АТ «Ощадбанк», то відкрити його можна в порядку, визначеному вказаною банківською установою, за заявою пільговика до того ж таки АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня і за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» та протягом 2 робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий у казначействі.

Пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (згідно з пунктом 19 Порядку).

Важливо! Несвоєчасне подання до департаменту відомостей про зміни (зміна паспорту, отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків тощо) унеможливлює зарахування залишків коштів на поточні рахунки пільговиків.

Довідкову інформацію можна отримати за багатоканальним номером 788-888 та додатковими: 787-135, 050-407-81-17.