м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Які терміни подачі заяви на призначення житлової субсидії з травня 2020 року?

Звертаємо увагу на такі моменти, що стосуються термінів подачі документів на призначення житлової субсидії:

  1. Житлова субсидія призначається з місяця звернення заявника до дати закінчення опалювального сезону та розраховується на неопалювальний сезон з 1 травня по 30 вересня, з урахуванням доходів громадян, що були отримані в 3-4 кварталах 2019 року.

На даний час, у разі виявлення бажання отримувати житлову субсидію з початку неопалювального сезону (із 1 травня), громадяни, які не скористалися можливістю її оформити, можуть подати до департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради заяву та декларацію про доходи до 30 червня поточного року.

  1. У разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія призначається протягом трьох місяців із дати такої зміни. Оскільки у травні цього року змінилася ціна на газ, абоненти ТОВ «Сумигаз Збут» мають право до кінця липня 2020 року звернутися за призначенням житлової субсидії з травня 2020 року.
  2. Якщо до складу домогосподарства входять особи, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг, за субсидією можна звертатися з наступного місяця після припинення отримання пільги, позаяк одночасно пільги та житлові субсидії не призначаються.

Оскільки під час дії карантину департамент працює із громадянами дистанційно, документи подаються:

– шляхом поштового відправлення на адресу: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35;

– через спеціальні скриньки, які знаходяться при вході у адмінбудівлю  по вул. Харківcька, 35;

– шляхом подання документів в електронному вигляді, скориставшися онлайн сервісом на офіційному сайті Мінсоцполітики у розділі «Е – сервіси».

Консультації із зазначених питань за телефонами: багатоканальний телефон 788-888, додаткові телефони для консультацій – 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.