м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Які рішення ухвалили міські комісії на минулому тижні

Минулого тижня відбулись засідання міських комісій, що розглядають питання, пов’язані з отриманням житлових субсидій та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, а також з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Для розгляду на засіданнях двох комісій загалом підготовлено подання по 51 справі. В результаті засідання комісії ухвалили:

  • 8 домогосподарствам призначити житлові субсидії відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов сімей, складених на підставі інформації від заявників (без виходу за місцем розташування домогосподарства);
  • 6 домогосподарствам припинити надання житлової субсидії в результаті верифікації даних (заявниками приховано інформацію про купівлю товару, послуг чи робіт на суму понад 50 тис. гривень);
  • 4 пільговикам надати пільги при оплаті за ЖКП за місцем їх фактичного проживання, а не за місцем реєстрації, в тому числі 2 учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції;
  • 35 внутрішньо переміщеним особам без складання акту обстеження по підтвердженню фактичного місця проживання призначити щомісячну адресну допомогу на проживання та інших видів соціальних допомог.

Всього ж з початку року на 17 засіданнях комісії з питань, пов’язаних із отриманням житлових субсидій, розглянуто подання по 1 347 справах одержувачів житлової субсидії та пільг. У ході роботи комісії прийнято рішення про надання житлової субсидії по 1 104 заявах представників домогосподарств та прийнято рішення про надання пільг за фактичним місцем проживання, а не за місцем реєстрації, 56 пільговикам, в тому числі 47 учасникам бойових дій із числа учасників антитерористичної операції.

Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з початку поточного року провела 18 засідань, на яких розглянуто 433 заяви внутрішньо переміщених осіб.