м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Які питання розглянули міські комісії цього тижня

Проблеми соціального захисту мешканців громади не втрачають своєї актуальності. Тому для координації питань у сфері соціального захисту деяких категорій населення громади, напрацювання комплексних пропозицій щодо надання матеріальної допомоги, призначення соціальних допомог, вирішення інших проблемних питань при виконавчому комітеті міської ради діють дорадчі органи. Оскільки питання роботи таких комісій, рад відносяться до сфери соціального захисту, тому організаційні моменти покладаються безпосередньо на департамент соціального захисту населення.

Так, у четвер, 22 липня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри Мотречко відбулись засідання одразу трьох міських комісій.

Комісія по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам на своєму засіданні розглянула 19 справ. У результаті щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП, отримали 12 внутрішньо переміщених осіб; 6 внутрішньо переміщеним особам призначено різні види державних соціальних допомог і ще одній – допомогу по безробіттю.

На засіданні комісії у справах альтернативної (невійськової) служби розглянули заяву мешканця громади про направлення його на альтернативну службу на підставі релігійних переконань, що не дозволяють користуватися зброєю. Рішення прийняте позитивне, конкретне місце проходження служби буде визначено під час осіннього призиву на строкову військову службу.

Цього ж дня проведено засідання комісії з питань надання деяким категоріям громадян окремих видів матеріальної допомоги. Комісією вирішено надати трьом законним представникам дітей, хворих на онкологічні та онокгематологічні захворювання, допомогу на загальну суму 130 тис. грн. Ще 106 громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримають допомогу на суму 316 037 грн.