м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Як змінити форму виплати пільг

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється в грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк» на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ «Ощадбанк» договору (відповідно до пункту 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу в грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373).

У разі бажання отримувати пільги в грошовій готівковій формі пільговикам необхідно:

через АТ «Укрпошта» – до 15 жовтня (15 травня) подати до департаменту заяву, в якій зазначити поштове відділення для отримання пільгових коштів із початку опалювального (неопалювального) сезону;

через банківську установу – подати відповідну заяву (без обмеження терміну подачі), в якій зазначити виплатні реквізити для перерахування коштів. На рахунок пільговика в уповноваженому банку кошти перераховуватимуться з наступного місяця після того, в якому подана заява.

У заяві також має бути зазначене бажання пільговика щодо подальшого використання залишків коштів у його обліковому записі: продовження розрахунків АТ «Ощадбанк» із управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг до їх повного використання або їх виплата пільговику після 1 червня.

Довідкову інформацію можна отримати за багатоканальним номером 788-888 та додатковими: 787-135, 050-407-81-17.