м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Як отримати субсидію готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу?

Департамент соціального захисту населення проводить прийом документів від населення Сумської міської ОТГ для призначення субсидії для приватних будинків і квартир, які опалюються твердим паливом. Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення, один раз на календарний рік.

Розрахунок субсидії проводиться з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року, виходячи з річного сукупного доходу осіб, зареєстрованих в житловому приміщенні та членів їх сімей незалежно від місця реєстрації, а для орендарів та внутрішньо переміщених осіб – з урахуванням доходу осіб, які фактично проживають в житловому приміщенні, та членів їх сімей.

Для отримання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива протягом 2020 року необхідно подати до департаменту заяву та декларацію про доходи (бланки заяв та зразки їх заповнення розміщені на офіційному веб-сайті департаменту). Документи подаються:

– шляхом поштового відправлення на адресу: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35;

– через скриньки, які знаходяться при вході у адмінбудівлю  по вул. Харківcька, 35.

          Консультації із зазначених питань надаються за телефонами: багатоканальний телефон 788-888, додаткові телефони для консультацій – 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.