м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Як «Ощадбанк» розраховується з підприємствами-надавачами послуг за надані пільговикам житлово-комунальні послуги

При грошовій безготівковій формі отримання пільг АТ «Ощадбанк» АВТОМАТИЧНО щомісяця проводить перерахування пільгових коштів управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та виконавцям комунальних послуг у такій послідовності:

 • постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення;
 • постачання гарячої води;
 • централізоване водопостачання, централізоване водовідведення;
 • постачання та розподіл електричної енергії;
 • постачання та розподіл природного газу;
 • поводження з побутовими відходами;
 • послуги з управління багатоквартирним будинком;
 • внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

Звертаємо увагу, що пільговик може визначити іншу послідовність перерахування коштів за послуги (витрати) шляхом подання відповідної заяви до департаменту соціального захисту населення.

Інформація про послуги, по яким не було проведено оплату направляється АТ «Ошадбанком» пільговику шляхом смс-повідомлення після 18 числа кожного місяця. В смс-повідомленні зазначається сума, яку пільговик повинен доплатити по кожному виду послуг.

ЗРАЗОК смс-повідомлення для учасника бойових дій, сім’я якого складається з трьох осіб:

Тобто, за звітний місяць учаснику бойових дій нараховано 75 % пільги на всі житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм в розмірі 1 163,36 грн. (Narah.pilga 1163.36), які в повному обсязі (Zalyshok 0.00) перераховано надавачам послуг відповідно до вищезазначеної послідовності. В записі «Doplatit:» зазначені суми, які пільговик повинен сплатити самостійно: за електроенергію – 240,64 грн., за газ – 70,95 грн., за квартирну плату (послуга з управління багатоквартирним будинком) – 110,02 грн., за вивіз сміття – 80,58 грн.

Інформацію по «безготівкових» пільгах можна переглянути в особистому кабінеті пільговика в АТ «Ощадбанк».

При вході до  особистого кабінету можна скористатися покроковою послідовністю дій:

 • увійти на сайт АТ «Ощадбанк»;
 • Обрати розділи: «інші розділи» – «безготівкова монетизація пільг і субсидій» – «фіз. особам» – «особистий кабінет субсидіанта/пільговика»;
 • Заповнити поля («номер телефону», «пароль») та поставити відмітку «Кабінет фізичної особи».

Після входу до особистого кабінету, можна ознайомитися з інформацією щодо суми нарахованих/перерахованих пільг, стан розрахунків з підприємствами- надавачами послуг, суми нарахувань за спожиті послуги, а також залишок пільгових коштів на обліковому записі.