м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Як на минулому тижні працювали підпорядковані комунальні установи соціального захисту населення

Відповідно до наданих повноважень, департамент соціального захисту населення здійснює координацію роботи та організаційно-методичне забезпечення комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», Центру реінтеграції бездомних осіб та комунальної установи «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» Сумської міської ради, контролює якість і своєчасність надання ними соціальних послуг.

Минулого тижня територіальним центром «Берегиня» проведена наступна робота:

1) соціальними робітниками надані послуги з догляду вдома 710 особам з числа одинокопроживаючих мешканців громади. Такі соціальні послуги надаються згідно з затвердженими графіками та умовами договорів;

2) 22 особи скористалися послугою «Соціальне таксі»;

3) проведені благодійні обіди (вівторок та четвер) у межах програми міської тергромади «Милосердя»: 28 одиноким громадянам обіди доставляються соціальними робітниками додому, 72 потребуючі особи – харчуються в їдальні.

4) в рамках реалізації Проєкту допомоги мешканцям громади «Соціальний хліб» одинокі та одинокопроживаючі громадяни, які обслуговуються терцентром, безкоштовно отримали 300 батонів та 300 буханок хлібу від ТОВ «Сумська Паляниця».

Центром учасників бойових дій надано соціальних послуг 169 особам: з масажу – 13, електролікувальні послуги – 11.