м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вшанували пам’ять загиблих захисників України

У неділю, 29 серпня, в День пам’яті захисників України, в Сумах віддавали шану землякам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Своїм яскравим прикладом любові до рідної країни, незламності духу та сили волі вони показали, що ніколи український народ не встане на коліна перед агресором і нікому не вдасться відібрати те, що століттями відвойовували наші діди і прадіди.

Представники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради та Центру учасників бойових дій разом із керівництвом міста та області, правоохоронних органів, військовослужбовцями та громадськістю вшанували захисників України покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим бійцям 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського, могил артилеристів та воїнів, похованих на Алеї Героїв.

А о 10.00 учасники заходу об’єдналися з українським народом у скорботі та глибокій повазі до загиблих, долучившись до загальноукраїнської хвилини мовчання за померлими Героями. Поминальну літургію за загиблими бійцями відслужили священники ПЦУ.

Вічна пам’ять загиблим! Слава Героям!