м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вшановуємо пам’ять загиблого воїна Юрія Татарчука

29 червня день вшанування пам’яті Юрія Татарчука – мужнього патріота, який віддав життя за свободу й незалежність нашої держави.

Народився Юрій Татарчук 3 липня 1974 року в місті Суми. Навчався у Сумській спеціалізованій школі №10, потім закінчив Сумське медичне училище, здобув спеціальність військового фельдшера.

Багато років віддав роботі у медичній галузі – працював медбратом у відділенні кардіології Центральної міської клінічної лікарні, потім здобув кваліфікацію масажиста та 7 років працював в даному напрямку.

З початком війни брав участь у вишколах УНСО як медінструктор, а у 2015 році мобілізований до лав Збройних Сил України у званні молодший сержант, заступник командира бойової машини, навідник-оператор 54-ї окремої механізованої бригади.

29 червня 2016 року Юрій Татарчук брав участь в операції по знищенню укріпленої позиції противника. Загинув, потрапивши під мінометний обстріл, під час доправлення полоненого ворожого снайпера на підконтрольну територію.

За особисту мужність і професіоналізм, проявлені в захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Юрій Татарчук нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Сьогодні, 26 червня, працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради та комунальної установи «Центр учасників бойових дій» СМР долучилися до заходів вшанування пам’яті Юрія Татарчука та поклали квіти  до могили бійця.

Вічна слава Герою!