м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ВПО, які зареєстровані на території громади, можуть скористатися правом безоплатного проживання у гуртожитках

Для внутрішньо переміщених осіб, які прибувають до Сумської міської громади створені належні умови для перебування у тимчасовому місці проживання. Це стало можливим завдяки спільній роботі Управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради, ГО «Центр партнерства та сталого розвитку» по розробці проекту «Облаштування прихистку для тимчасового перебування ВПО» та фінансуванню проекту Благодійною організацією Medair. Medair – це міжнародна некомерційна неурядова християнська організація, що спеціалізується на гуманітарній допомозі переселенцям.

Завдяки реалізації проекту на базі одного із закладів громади відремонтовано душову кімнату (до цього часу вона була відсутня), закуплено пральну машину з функцією сушіння, два горизонтальні бойлери (водонагрівачі), холодильник, мікрохвильову піч, електричну плиту з духовою шафою, набори посуду, ліжка з ортопедичним матрацами (10 ш.).

Нагадаємо, що ВПО, які зареєстровані на території громади, можуть скористатися (за умови не отримання державної допомоги на проживання) правом безоплатного проживання у певних гуртожитках. Облік бажаючих здійснюється департаментом соціального захисту населення (м. Суми, вул. Харківська, 35), телефони для довідок 788-888, 787-123, 050-407-88-99, 050-407-80-02.