м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати гуманітарну допомогу у департаменті

Цього тижня у департаменті розпочато видачу гуманітарної допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Допомогу надає міжнародна організація AVSI – некомерційна організація, яка реалізує проекти розвитку та гуманітарної допомоги в 38 країнах. Ще з 2014 року вони працюють в Україні та надають всебічну підтримку. Наразі допомагають продуктами харчування внутрішньо переміщеним особам, які прибули до Сумської міської тергромади та перебувають на обліку у департаменті соцзахисту населення Сумської міської ради.

Зазначимо, що департаментом обліковується 10 134 ВПО, із них – 5 569 тих, хто зареєструвався із часу вторгнення росії на територію України. Громадяни саме цієї категорії є найбільш вразливими, адже потребують і фінансової допомоги, і психологічної.

Від 15 червня до сьогодні вже видано майже 500 наборів гуманітарної допомоги. 

Видача проводить у Громадській приймальні департаменту (вул. Харківська, 35, каб. 135) з понеділка по четвер із 8 до 17 години та у п’ятницю з 8 до 16 години. Для отримання допомоги необхідно пред’явити паспорт, код та довідку внутрішньо переміщеної особи.