м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Внутрішньо переміщені особи мають право на субсидію

Нагадуємо, що житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані або фактично проживають в житловому приміщенні.

Тож, внутрішньо переміщені особи, які фактично проживають у житловому приміщенні, можуть визначити своє право на отримання від держави субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, без договору найму (оренди) житла, подавши наступні документи:

  • заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі за формою, встановленою Мінсоцполітики;
  • декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики;
  • документи, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства (копія довідки про взяття на облік ВПО).

На даний час документи до департаменту можна передати через скриньки, розміщені на першому поверсі адмінбудинку, надіслати  поштою до департаменту (адреса: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35) або скористатись послугою онлайн, заповнивши електронну форму заяви, на сайті Мінсоцполітики України за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua/, засвідчивши її електронним цифровим підписом.

Громадяни, які бажають особисто надати відповідні документи або не мають змоги користуватися електронними сервісами, за попереднім записом (телефони: 788-888, 787-122, 787-123, 050-407-81-99) приймаються спеціалістами департаменту безпосередньо у Громадській приймальні. Звертаємо увагу на обов’язкове дотримання протиепідемічних заходів при зверненні до департаменту.