м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Виїзна нарада в Битицькому, Великочернеччинському та Стецьківському старостинських округах

Перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Світлана Маринченко, заступник директора департаменту – начальник управління надання державної соціальної допомоги Ірина Лагіренко та начальник управління «Центр надання адміністративних послуг у місті Суми» Алла Стрижова 1 лютого відвідали старостинські округи, які нещодавно приєднались до Сумської міської територіальної громади, і обговорили питання організації на місцях прийому громадян з питань соціального захисту та надання адміністративних послуг.

Результатом зустрічі стала домовленість, що прийом мешканців, які відносяться до Битицького, Великочернеччинського та Стецьківського старостинських округів буде здійснюватися за місцем їх проживання, в старостинських округах. І вже цього тижня мешканці громади можуть звертатись до спеціалістів:

  • 3 лютого з 9.00 до 16.00 у Стецьківському старостинському окрузі (у приміщенні сільради);
  • 4 лютого з 9.00 до 17.00 у Битицькому старостинському окрузі (у приміщенні сільради);
  • 5 лютого  з 9.00 до 16.00 у Великочернеччинському окрузі (у приміщенні сільради).

Нагадаємо, що з січня 2021 року мешканцям сіл, що приєдналися до Сумської міської територіальної громади, а це – Битиця, Велика Чернеччина, Стецьківка та села, що входять до їх страростинських округів, надання державних допомог та компенсацій здійснюється департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради.

З питання оформлення всіх видів соціальної допомоги, субсидій та компенсацій мешканці цих сіл можуть звертатися як до спеціалістів у округах (згідно з графіками прийому), так і до департаменту за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35.