м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вітаємо з Днем захисника України, Днем українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіку наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь, цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

14 жовтня вписане в календар української історії як День захисника України. Цей день для всіх нас водночас урочистий та радісний, але разом із тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України.

Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні, та схиляємо голову в жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін усім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави.

Бажаємо українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай із вами буде правда й перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Мирного неба над головою всім нам!

Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!