м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вітання з Днем міста!

День міста – це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багате славне місто Суми, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Сумчани! Прийміть щирі вітання від керівників департаменту із Днем міста! 

Директор департаменту соціального захисту населення Тетяна Масік:

«Дорогі сумчани! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня міста Суми – міста з багатовіковою історією. Це свято улюблене і шановане всіма містянами, адже впродовж багатьох років Суми були і залишаються джерелом невичерпної енергії й добра, яка наповнює серця гордістю за свою малу батьківщину. Беззаперечно, що найбільша цінність нашого міста – це його мешканці: талановиті, щирі, добрі й працездатні, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці місто наповнюється життям! Щиро бажаю миру в країні і в кожній оселі. Добробуту, затишку, радості, процвітання нашому місту і кожному з нас!»

Перший заступник директора департаменту Світлана Маринченко:

«Місце, де ти виріс і де пройшли твої щасливі моменти життя, назавжди залишаться в твоїй пам’яті і серці. З кожним роком наше місто зростає і розвивається, поліпшується інфраструктура, покращується рівень культури та благоустрою. І багато в чому це заслуга нас, сумчан. Від щирого серця хочу побажати миру, добра, нових можливостей і розквіту! Давайте разом робити наше улюблене місто ще краще!»

Заступник директора департаменту – начальник управління надання державної соціальної допомоги Ірина Лагіренко: 

«Всі ми любимо своє мальовниче місто Суми і просто за те, що воно є, а ми в ньому живемо, працюємо, ростимо дітей, радіємо життю. Нехай наше місто буде завжди квітучим і красивим, а життя кожного мешканця наповниться душевним теплом, радістю і благополуччям! Нехай кожен знайде в собі сили допомагати один одному, подати руку допомоги і підтримувати добрим словом у скрутну хвилину! Щиро бажаю усім повірити у свої можливості та працювати на розбудову та процвітання рідного міста. Адже, успіх великої України починається з нас, з людей, які наповнюють наше місто. Віримо у свої сили та будьмо милосерднішими, добрішими та доброзичливішими один до одного!»

Заступник директора департаменту – начальник управління у справах осіб з інвалідністю та соціального облсуговування громадян  Алла Котляр:

«Місто Суми святкує свій день народження – це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли берегти його та зміцнювати своєю працею. Вітаю представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого рідного міста в майбутньому. Від чистого серця прийміть вітання з Днем міста! Нехай Бог благословить наше місто і надсилає його мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, родинну злагоду й багато успіхів на життєвих шляхах. Нехай із кожним роком розквітає наше рідне місто!»

Заступник директора департаменту – начальник управління соціально-трудових відносин Олена Бутова:

«Вітаю з Днем міста і від душі бажаю в цьому чудовому краю кожен день радіти сонячним променям, відчувати натхнення і прагнути до чогось хорошого. Нехай це місто процвітає, росте і розвивається, нехай його жителі відчувають себе щасливими людьми, нехай цей затишний куточок на Землі подарує кожному з нас яскраву мрію і світлу надію!»

Заступник директора департаменту – начальник управління грошових виплат, компенсацій та надання пільг Наталя Лавринович:

«Щирі вітання! З Днем міста Суми! Бажаю всім здоров’я, щастя, натхнення, позитивного настрою, здійснювати більше добрих справ, що допомагатимуть змінювати життя на краще. Нехай кожна Ваша мрія втілюється у життя, радість та любов живуть в кожній родині, а нашому місту бажаю миру та процвітання!»

ВІД КОЛЕКТИВУ ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – ПРОЦВІТАННЯ НАШОМУ СЛАВНОМУ МІСТУ!