м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вітання в День місцевого самоврядування

Отримувати вітання у свято – завжди приємно, а особливо за таку відповідальну та важливу працю у місцевому самоврядуванні! Сьогодні міський голова Олександр Лисенко привітав працівників департаментів, управлінь, відділів і служб міської ради, депутатів та всіх причетних до місцевого самоврядування зі святом в онлайн режимі, перебуваючи у відрядженні. Очільник громади висловив колегам побажання здоров’я, успіхів у професійній діяльності, натхнення та наснаги для нових звершень.

Долучились до привітань працівників департаменту соціального захисту населення заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віра Мотречко та директор департаменту Тетяна Масік.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування працівники департаменту отримали відзнаки. Грамотами міського голови нагороджені: Вікторія Литвиненко, Наталія Сауляк та Дмитро Петров.

Грамотами директора департаменту відзначені – Тетяна Босенко, Олена Бутова, Наталія Герасименко, Любов Горошко, Наталія Давидова, Ірина Касьянова, Людмила Круподьорова, Дар’я Курська, Наталя Лавринович, Світлана Лісна, Любов Носова, Катерина Рикалова, Оксана Савчук, Надія Самбур, Юлія Сердюкова, Людмила Твердохліб.

Всім сердечні привітання зі святом, успіхів у роботі, сил і наснаги на шляху розбудови територіальної громади!