м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вітали з Днем місцевого самоврядування

В переддень свята – Дня місцевого самоврядування, в департаменті вітали кращих посадовців. У своєму вітальному слові директор департаменту Тетяна Масік зазначила на важливості місцевого самоврядування, як найближчої до людей та їхніх турбот владної структури. Саме на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан міста, благополуччя жителів, за створення комфортних умов для їх проживання.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у роботі та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою директора департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради нагороджені: Катерина Біловоленко, Віта Голопьорова, Галина Давиденко, Оксана Козарь, Віталій Куліш, Світлана Миляєва, Наталія Прокопенко, Ірина Рижкова, Вікторія Ткаченко.

«Сподіваємось, що наша праця приносить задоволення кожному мешканцю нашого міста. Тому що ми прагнемо, щоб кожна людина зустрічала новий день із посмішкою на вустах. Бажаю усім благополуччя, родинного затишку, щастя, здоров’я і мирного неба!», – побажала Тетяна Олександрівна.