м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Виконуються місцеві соціальні програми

Виплати, що проведені за програмами соціального спрямування «Милосердя» та «Соціальна підтримка захисників України та членів їх сімей», на минулому тижні:

  • до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф 34 «чорнобильцям», які мають інвалідність І групи, надано допомогу в розмірі 500 гривень; 19 учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни, виплачено по 1 тисячі гривень
  • 1 166 мешканцям громади перераховано матеріальну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг за березень 2022 року на 415 тис. гривень. Це – 713 Почесних донорів України, 58 осіб з інвалідністю І-ІІ групи по зору, 232 особи з інвалідністю з дитинства I та II групи з діагнозом ДЦП та діти з інвалідністю з діагнозом ДЦП, 37 дітей, хворих на онкологічні захворювання, спінальну м’язову атрофію або бульозний епідермоліз, 9 сімей (11 осіб) загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів та 82 сім’ї (115 осіб) загиблих (померлих) захисників України.

Такі виплати встановлені Сумською міською радою як додаткові соціальні гарантії та виплачуються за рахунок коштів бюджету громади.

Ми в Телеграм – https://t.me/sumysoczahyst