м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Відзвітували про виконання бюджетних програм за 2019 рік

14 лютого поточного року у приміщенні управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» департамент соціального захисту населення, як головний розпорядник бюджетних коштів, відзвітував про виконання бюджетних програм за 2019 рік.

Про проведену роботу доповіла перший заступник директора департаменту Світлана Маринченко, яка зазначила, що одним із напрямків роботи департаменту є робота з реалізації міських програм, а саме: «Місто Суми – територія добра та милосердя» та  «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей».

В межах програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» у 2019 році було використано 84 136,3 тис. гривень, або 99,3% від передбаченої в бюджеті суми (яка складала 84 712,3 тис. гривень). Порівнюючи із 2018 роком сума видатків збільшилася на 14,5% (73 496,1 тис. грн.).

На виконання міської програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» впродовж 2019 року було використано 24 048,7 тис. гривень, або 70,3% від передбаченої в бюджеті суми на 2019 рік та на 29,4% менше ніж у 2018 році (34 059,3 тис. грн.).

Під час звіту Світлана Маринченко звернула увагу, що заходами програми «Місто Суми – територія добра та милосердя»  було охоплено більше 70 тисяч громадян, а програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» – майже 7 тисяч громадян.

Крім цього, соціальна підтримка одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних осіб та інших мешканців Сумської ОТГ, здійснюється шляхом надання соціальних послуг через мережу комунальних установ соціального захисту населення (територіальний центр «Берегиня», Центр учасників бойових дій, Центр реінтеграції бездомних осіб), для забезпечення функціонування яких з бюджету профінансовано 16 млн. 485 тис. гривень.

Підбиваючи підсумки, було зазначено, що кошти міського бюджету, виділені на виконання вищезазначених програм, направлені за цільовим її призначенням та для забезпечення гідного життя громадян.

Тому, завдяки реалізації даних програм, мешканці Сумської ОТГ не залишаються на одинці зі своїми проблемами та життєвими обставинами, є реальна можливість і вчасно пролікуватися, і оздоровитися, і вирішити побутові питання.