м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Відтепер субсидія відшкодує розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії

Надання житлової субсидії на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку передбачено Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848.

З метою забезпечення соціального захисту відповідних категорій громадян департамент у лютому вперше провів нарахування субсидії на оплату внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії за надані послуги абонентам ТОВ «Сумитеплоенерго» з січня 2021 року після надання останнім листа про проведення нарахування даної послуги.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» передбачено, що субсидії на оплату зазначених внесків надаються, виходячи з розміру встановлених виконавчими органами сільських, селищних, міських рад внесків у відповідній будівлі.

Так, на території Сумської міської ТГ внески за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії для житлових будинків встановлені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.06.2020 №307.

Дорахунок субсидії на оплату зазначених внесків із жовтня по грудень 2020 року буде здійснено в наступному місяці та включено у виплатні реєстри за березень поточного року.

У подальшому нарахування субсидії на оплату внесків по заміні вузлів комерційного обліку теплової енергії буде проводитись щомісячно.