м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Відповідаємо на численні запитання: ЯК ДІЗНАТИСЯ РОЗМІР ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ?

У липні проведено призначення житлової субсидії з травня 2021 року без звернення громадян (крім тих домогосподарств, яким вона надавалася в безготівковій формі (через АТ «Ощадбанк»), або була призначена на фактично проживаючих осіб, орендарям, внутрішньо переміщеним особам – цим домогосподарствам необхідно звернутися до департаменту з новим пакетом документів).

Виплата субсидій готівкою проведена та перерахована на рахунки  одержувачів в уповноважених банках та на «Укрпошту».

У зв’язку з продовженням карантинних обмежень нагадуємо, що в департаменті діє тимчасова дистанційна форма надання послуг мешканцям громади з питань соціального захисту. Опрацювання документів проходить щоденно, і за його результатами з заявниками комунікує фахівець департаменту, який спеціалізується на питаннях певного напрямку.

Для отримання інформації про розмір житлової субсидії для домогосподарства з даних Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики необхідно перейти за посиланням: https://subsidii.ioc.gov.ua/.

Також, надання консультацій з питань призначення соціальної допомоги та житлової субсидії відбувається у телефонному режимі. Для цього необхідно скористатися багатоканальним номером 788-888 та телефонами: 787-122, 787-123, 050-407-81-99.