м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Відбулося засідання міської комісії з питання виплати грошової компенсації за жилі приміщення окремим категоріям громадян

Сьогодні, 08 липня, в режимі відеозв’язку відбулося засідання міської комісії, що розглядає заяви членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.
На засіданні комісії розглянуто звернення учасника бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, який боронив Україну, та призначено грошову компенсацію в розмірі 900,5 тис. гривень.
Також, 21 особі, яким в 2018-2020 роках вже було призначено грошову компенсацію, в зв’язку зі збільшенням опосередкованої вартості спорудження житла в Сумській області (розмір збільшився з 11794 грн. до 12158 грн.) проведено перерахунок компенсації за належні для отримання жилі приміщення на загальну суму 25,8 млн. гривень, яка при надходженні коштів з державного бюджету буде перерахована на особисті рахунки заявників, що відкриті у відділеннях АТ «Ощадбанк».
Після отримання коштів, вищезазначені особи матимуть право придбати житло на території України протягом року.