м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Відбулося засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

На засіданні міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням заступника міського голови Альони Дмітрєвской, яке проходило 10 грудня, розглянуто заяву громадянина, релігійним переконанням якого суперечить виконання військового обов’язку. Комісією прийнято рішення про направлення особи на проходження альтернативної (невійськової) служби строком 27 місяців до навчального закладу на посаді двірника.

На сьогоднішній день проходять альтернативну службу 9 громадян на посадах підсобного робітника, електромонтера, прибиральника території, робітника ритуальних послуг та приймальника замовлень, слюсаря-електрика, ловця бездоглядних тварин, бухгалтера, фахівця з фізичної реабілітації.

За релігійними переконаннями ці особи належать до релігійних організацій Свідків Єгових, Євангельські християни та Євангельські християни – баптисти.

Нагадуємо, що для направлення на альтернативну службу необхідно не пізніше ніж за два календарні місяці до початку періоду призову на строкову військову службу звернутися з письмовою заявою та документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, паспортом, копією документа про освіту, довідкою про склад сім’ї, довідкою з місця роботи або навчання, до комісії за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, каб. 212, тел. 60-44-48.