м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Відбулися зустрічі з сім’ями загиблих та померлих Захисників України

02 та 03 серпня Сумським міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ, заступником міського голови Вірою МОТРЕЧКО та директором департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Тетяною МАСІК проведено зустрічі з сім’ями загиблих (померлих) Захисників України на базі Центру учасників бойових дій. На зустрічах були присутні 75 членів сімей 59 загиблих чи померлих Захисників України.

Спілкуючись з кожним, Віра МОТРЕЧКО обговорила питання, які турбують їх безпосередньо. Найбільше звернули увагу на оформлення пільг та допомог, передбачених державними та місцевими соціальними програмами.

Директор департаменту Тетяна МАСІК довела до відома присутніх про основні напрямки програми «Соціальна підтримка захисників України та членів їх сімей», яка розроблена та фінансується за рахунок коштів громади, та відповідно до якої надаються додаткові соціальні гарантії, пільги та допомоги не тільки захисникам України, а і членам їх сімей, а також членам сімей загиблих і померлих Захисників України.

Виконуюча обов’язки директора Центру Ніна ГАНЖА, використовуючи мультимедійну презентацію, ознайомила присутніх з основними напрямками роботи установи у період воєнного часу.

До слова, всім членам сімей загиблих та померлих захисників будуть вручені гуманітарні набори, які були сформовані та надані Першим Сумським гуманітарним штабом від міжнародної організації World Central Kitchen, та продуктові набори від фундації AVSI. Вже таку допомогу отримали 137 осіб. До кінця тижня всі будуть забезпечені гуманітарними продуктовими наборами, а їх на сьогодні 260 осіб включаючи і батьків, і дружин, і дітей.

Олександр ЛИСЕНКО зазначив, що міська влада не залишається і не залишиться осторонь від проблем та потреб членів сімей загиблих (померлих) Захисників України, й на далі буде вживати всіх заходів для належного захисту та підтримки такої категорії громадян. На жаль, наша громада з 2014 року втратила 131 патріота, в тому числі з початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 62 сумчанина поклали своє життя за незалежність та суверенітет нашої держави.