м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Відбулися планові засідання міських комісій

З метою реалізації права містян на соціальний захист, зокрема на отримання житлової субсидії, пільг та різних видів допомоги, сьогодні (30 липня 2020 року) департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради в режимі відеозв’язку організовані та проведені засідання міських комісій.

Так, на засіданні комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 33 справи, із яких по 31 справі призначено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, по 1 справі  – допомогу на дітей одиноким матерям та по 1 – допомогу по безробіттю. Загалом з початку року проведено 28 засідань вказаної комісії, на яких вже розглянуто 724 справ.

 

На засіданні комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика розглянули 324 справи.

В ході роботи комісії  прийнято рішення щодо домогосподарств, які були отримувачами субсидії до завершення опалюваного періоду 2019-2020 років:

– надати дозвіл на призначення житлової субсидії  – 311 справ;

– відмовити  у призначенні житлової субсидії  – 2 справ;

– залишити без розгляду – 4 справи;

Також прийнято позитивне рішення щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика по 7 заявам.

Крім того, надано дозвіл на зупинення розгляду 1 подання про розгляд питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, до дня припинення дії карантину.