м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вічна пам’ять загиблому Герою Віталію Маслянкі

31 липня день вшанування пам’яті Віталія Маслянки – мужнього патріота, який віддав життя за свободу й незалежність нашої держави.

Народився Віталій Іванович Маслянка 23 лютого 1972 року в місті Кокчетав, Казахстан. У 1981 році родина переїхала до міста Суми. Навчався Віталій в Сумській загальноосвітній школі № 19, потому закінчив Сумське професійно-технічне училище № 24.

Навесні 2014 року добровольцем пішов до лав збройних сил України, боєць 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми». У квітні 2015 року демобілізувався, а вже у липні знову пішов на Схід України у складі 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

31 липня 2016 року відважний боєць загинув у районі Донецького аеропорту під час обстрілу опорного пункту.

За особисту мужність і професіоналізм, проявлені в захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Віталій Маслянка нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню. Рішенням Сумської міської ради Віталій Маслянка удостоєний звання Почесного громадянина міста Суми.

Сьогодні, працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради та комунальної установи «Центр учасників бойових дій» СМР долучилися до заходів вшанування пам’яті Віталія Маслянки та поклали квіти  до могили бійця.

Вічна слава Герою.