м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вічна пам’ять загиблому Герою!

5 вересня на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста Суми вшановували пам’ять Сергія Пархоменка, гранатометника
2-го відділення 3-го взводу 1-ї роти охорони 24-го окремого батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України, який загинув у 2014 році, виконуючи бойове завдання поблизу села Весела Гора Слов’яносербського району Луганської області.

Народився Сергій Леонідович 11 серпня 1975 року в м. Суми. Навчався в Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 2. Після закінчення середньої школи навчався на вечірніх курсах бухгалтерського обліку при курсовому навчальному центрі м. Суми, отримав кваліфікацію бухгалтера.

У 1993 році вступив до Сумського національного аграрного університету на заочне відділення факультету «Бухгалтерський облік» та працював учнем токаря на Сумському заводі електронних мікроскопів, а після закінчення терміну стажування отримав ІІІ розряд токаря. З 1996 року по 2004 рік працював бухгалтером на підприємствах в м. Суми.

Із 2013 року приймав активну участь в організації, охороні та патрулюванні на блок-постах в Сумах та Сумському районі.

Навесні 2014 року добровольцем пішов до лав Збройних Сил України, в складі 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми» приймав активну участь в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.
У червні 2014 року перевівся до батальйону «Айдар», де був гранатометником.

За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Сумської міської ради від 26 жовтня 2016 року № 1258-МР Пархоменку Сергію Леонідовичу було присвоєне звання «Почесний громадянин міста» (посмертно) та на фасаді Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2, де навчався Сергій Пархоменко, йому відкрито меморіальну дошку.