м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Вічна пам’ять загиблому Герою

20 серпня ми вшановуємо пам’ять Артема Кузякова – мужнього патріота, який віддав життя за свободу й незалежність нашої держави.

Народився Артем 24 липня 1980 року в місті Суми. Після закінчення школи навчався в Сумському професійно-технічному училищі №2.

Навесні 2014 року Артем Кузяков добровольцем вступив до лав батальйону спеціального призначення «Донбас» Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

20 серпня 2014 року в районі села Грабське, Донецької області, автомобіль, на якому з Іловайська вивозили поранених, потрапив у засідку. В перші ж хвилини бою Артем загинув.

За особисту мужність і професіоналізм, проявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Сьогодні, працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради та Центру учасників бойових дій долучилися до заходів із вшанування пам’яті Артема Кузякова та поклали квіти до могили бійця.

Вічна слава Герою!