м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Участь у діалоговому заході АМУ з питань соціального захисту та соціального забезпечення у Дніпрі

10-11 червня 2021 року у м. Дніпро проходить Діалоговий захід з питань соціального захисту та соціального забезпечення. Захід відбувається в рамках Ініціативи «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

 

До заходу онлайн долучився і департамент соціального захисту населення Сумської міської ради. До речі, участь у заході приймають понад 230 учасників – це представники Асоціації міст України, Міністерства соціальної політики України, органів соціального захисту населення сільських, селищних, міських рад, громадські організації.

На меті – обговорити актуальні проблемні питання діяльності органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення, а також виробити спільні пропозиції з розглянутих питань, зокрема щодо організації надання допомог та субсидій, організації соціального забезпечення, забезпечення ветеранів війни житлом, децентралізації повноважень у сфері та формування пропозицій з їх вирішення.

Пропозиції щодо забезпечення житлом та грошового відшкодування, які були подані на розгляд державній владі, озвучила Світлана Маринченко, перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради.